Integracyjne warsztaty tańca

Do VII Międzynarodowego Festiwalu Tańca Baltic Cup liczymy już nie dni, ale godziny. Rozpoczynamy w piątek, 29 września o godzinie 12.00.

Program festiwalu jest tak atrakcyjny i różnorodny, że organizatorzy mają nadzieję zadowolić gusta najbardziej wymagających widzów. Zobaczymy m.in.: Wicemistrzów Świata Michała Malitowskiego i Joannę Leunis, tancerzy tańca z gwiazdami, turnieje w stylach standardowym i latynoamerykańskim, tancerzy w konkurencjach hip - hop i disco - dance, Mistrzów Polski a zarazem Mistrzów Europy - Formację Tańca Nowoczesnego "V2 występujących podczas koncertów Natalii Kukulskiej, Renaty Dąbkowskiej i Reni Jusis, a także pokaz mody Ewy Minge. Organizatorzy Balic Cup chcąc zachęcić do tańca również osoby niepełnosprawne przygotowali integracyjne warsztaty tańca dla osób na wózkach. Poprowadzi je doświadczona trenerka integracyjnych par tanecznych pani Jolanta Wiśniewska z klubu Inte- Gracja z Wyszkowa. Wszystkich „wózkowiczów", zainteresowanych udziałem w warsztatach, czyli osoby które chcą spróbować swoich sił na parkiecie, prosimy o kontakt. Zgłoszenia do piątku 29 września do godziny 14.00 przyjmuje pani Teresa Miłoszewska, telefon 055- 611 - 20 - 65, e -mail: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl.

Projekt „Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP – kulturalna wizytówka Warmii i Mazur” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

załączone pliki:

» sponsorzy

Autor: em

Zobacz również

Zapisz się do newslettera