Granatowy prawie czarny 11 - 17.05.2007

GranatowyPrawieCzarny to stan ducha, niepewna przyszłość, kolor. Kolor którego czasem nie rozpoznajemy, który zmienia się w zależności od światła, kąta patrzenia i nastawienia. Kolor, który przypomina, że czasem się mylimy, a rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają. 

„Granatowy Prawie Czarny” to idealny film dla ludzi, którzy w jakikolwiek sposób czują się ograniczani – wewnętrznym lękiem lub brakiem zrozumienia z zewnątrz. Postacie stworzone przez Arevalo uświadamiają widzom, że każdą przeszkodę można pokonać, ale oprócz własnej determinacji niezbędne jest do tego otoczenie dobrych ludzi, którzy potrafią zainspirować nas do koniecznych, chociaż czasami trudnych do zaakceptowania przez innych, zmian.

Jorge właśnie odziedziczył interes po ojcu, który cierpiał na chronicznego pecha. Mimo to chłopak walczy przeciw losowi, który wydaje się być nieunikniony. Przez ostanie lata wysilał się by pogodzić ze sobą opiekę nad ojcem, pracę i studia. Teraz z uporem szuka innej pracy. Przez swojego brata Antionia, poznaje Paulę, z którą tworzy dziwny związek. Dzięki temu Jorge uczy się brać na siebie mniej odpowiedzialności i spojrzeć poważnie na swoje marzenia ufając, że to właśnie tego oczekują od niego inni. A więc wszystko mogłoby być inne... lub nie.

Produkcja: Hiszpania [105 min]Reżyseria, scenariusz: Daniel Sanchez ArevaloObsada: Quim Gutierrez, Marta Etura, Antonio de la Torre, Ana WagenerMuzyka: Pascal GaigneGatunek: dramatCena: 12 złRezerwacja: 055 611 20 68 / 76

Autor: nk

Zobacz również

Zapisz się do newslettera