Bezpłatne szkolenia dla studentów

Stowarzyszenie "Jantar" informuje o pierwszych spotkaniach organizacyjnych w elbląskich uczelniach wyższych, które objęte są programem "Towarzyska umiejetność-taniec".

Przypomnijmy, że projekt adresowany jest do studentów elbląskich uczelni, a będzie on obejmował zajęcia z tańca towarzyskiego oraz salsy i merengue. Pierwsze spotkania - w tym tygodniu.

- Dzięki bezpłatnemu prowadzeniu zajęć raz w tygodniu, w ciągu całego roku, projekt ma promować aktywną i zdrową formę spędzenia wolnego czasu, a także zachęcić do rozwijania zainteresowań tanecznych wśród elbląskich żaków - mówi Marek Kucharczyk z Centrum Tańca "Promyk".

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej dziś, 7 maja o godz. 14.00 w auli nr 215.Spotkanie organizacyjne w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblagu odbędzie się jutro, 8 maja o godz. 14.00 na ulicy Wojska Polskiego w auli nr 109/110.Spotkanie organizacyjne w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego oddział zamiejscowy w Elblagu odbędzie się 11 maja o godz. 17.00 w auli.

Projekt dofinansowany jest ze środków Ministerwstwa Sportu.

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Zobacz również

Zapisz się do newslettera