Pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka

Nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Dziecka? Przyjdź do nas!

Niebawem jedyny w Polsce Festiwal Filmów Dla Dzieci i Młodzieży DZIECIĘCE OSKARY. Od 1 do 6 czerwca w CKiWM "Światowid" w Elblągu panować będzie DZIECIĘCA MONARCHIA.

- To jedyny w Polsce taki festiwal, na którym prezentowane są tylko filmy dla najmłodszych i podczas którego to najmłodsi widzowie przyznają swoje Oskary - mówi Natalia Klonowska z kina "Światowid". - Nasz pomysł jest tak oryginalny i ciekawy, że odbieramy telefony z propozycją organizacji replik naszego wydarzenia.

Przypominamy, że codziennie, przez 6 dni czerwca, dla dzieci i młodzieży zorganizowane będą konkursy i zabawy z nagrodami oraz oczywiście projekcje filmowe. Do konkursu wybierane są filmy wprowadzone do kin w bieżącym roku, a nominowane obrazy rywalizują o nagrody w pięciu kategoriach: najlepszy film, najlepsza scenografia i kostiumy, najładniejsza muzyka, ulubiony bohater i bohaterka. Ponadto w sobotę, 2 czerwca o godz. 14.00 na placu Jagiellończyka rozpocznie się pokaz motocykli oraz przejażdżki motocyklami, na które zaprasza Tolkmicki Klub Motocyklowy "Kardan". Z kloei na niedzielę zaplanowano karaoke, a w poniedziałek, 4 czerwca przed filmem zabawy sportowo-rekreacyjne poprowadzi GRUPA WODNA.

- A na galę, która odbędzie się 6 czerwca o godz. 17.00, zaprosiliśmy najsłynnieszego trolla świata, znanego z popularnego programu telewizyjnego Hugo - zachęca Natalia Klonowska z CKiWM. - Udział w DZIECIĘCYCH OSKARACH to świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka.

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Zobacz również

Zapisz się do newslettera