"Sztuka masażu" - 21.08.2007

30-letnia masażystka Renia potrafi przez masaż dotrzeć jak nikt do zakamarków ludzkiej duszy. Klienci jej Salonu Piękności Ciała, który prowadzi wspólnie z Dorką i Grażką, odznaczają się wyjątkową gadatliwością. Renia, niczym dobra wróżka, chce wszystkim pomóc. Zdobytą podczas wysłuchiwania zwierzeń wiedzę wykorzystuje do snucia miłosnych intryg.

„Sztuka masażu” to wielowątkowy komediodramat o potrzebie miłości. To zarówno historia masażystki Reni, jak i jej klientów. Ich wspólna cecha jest ucieczka przed samotnością. Podczas pracy Renia odkrywa, że kiedy masuje swoich klientów, ci zaczynają się zwierzać ze swoich zmartwień i skrywanych tajemnic. I tak nie pytając, dziewczyna dowiaduje się co lubią, a czego nie znoszą, niczym dobra przyjaciółka poznaje wszystkie tęsknoty, pragnienia i marzenia. Renia i jej salon staja się swoistym biurem matrymonialnym, jednak „zabiegi” przynoszą dosyć nieoczekiwany rezultat. Klienci odkrywają bowiem w sobie to, do czego dotychczas nie mieli odwagi się przyznać.Na podstawie materiałów dystrybutora.

Reżyseria: Mariusz GawryśScenariusz: Mariusz GawryśObsada: Agnieszka Dygant, Mirosław Rygielski, Wojciech MecwaldowskiProdukcja: Polska 2006Gatunek: komediodramatgodz.19.00cena: 8 zł

Zobacz również

Zapisz się do newslettera