Noce ...dla studentów

Już w piątek rozpoczyna się największa w naszym regionie impreza łącząca piosenkę wartościową, teatr i ...sztukę plenerową.

Na Podzamczu elbląskiej starówki przez trzy dni będą gościć laureaci najważniejszych festiwali i konkursów piosenki poetyckiej i aktorskiej oraz znane gwiazdy polskiej sceny, wśród nich Grzegorz Turnau z piosenkami Marka Grechuty. Te atrakcje, którym towarzyszyć będzie artystyczna konferansjerka Piotra Bałtroczyka czekają na widzów pierwszego dnia, 24 sierpnia.

Drugiego dnia na scenie wystąpią artyści z Teatru Muzycznego z Poznania z musicalem "Skrzypek na dachu", a trzeciego dnia - w koncercie "NAJWCZEŚNIEJ PÓŹNIEJ" przygotowanym specjalnie na XI Elbląskie Noce Teatru i Poezji - piosenki Krzysztofa Cezarego Buszmana z okazji jego 40-tych urodzin wykonają: Danuta Błażejczyk, Halina Frąckowiak, Joanna Lewandowska, Grażyna Łobaszewska, Alicja Majewska, Dorota Osińska, Anna Samusionek, Margita Ślizowska, Damian Aleksander, Jarosław Jar Chojnacki, Mirosław Czyżykiewicz, Wojciech Gęsicki, Włodzimierz Korcz, Janusz Kruciński, Piotr Machalica, Grzech Piotrowski, Paweł Podgórski, Marcin Styczeń. Koncert poprowadzi Krzysztof Kolberger.

- Naszych widzów informujemy, że biletów na pierwszy dzień już nie ma w sprzedaży, zapraszamy jeszcze na musical i koncert poezji Buszmana - mówi kierownik artystyczny festiwalu Aleksandra Bednarczuk. - Mamy jednak i dobrą wiadomość dla studentów - na dwa ostatnie dni zarezerwowaliśmy po 10 biletów w cenie 20 zł, które sprzedawać będziemy za okazaniem legitymacji studenckiej.

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Zobacz również

Zapisz się do newslettera