Halama czy SDM? Wybierz darmowe zaproszenie!

Informujemy, że z dniem 2 października wprowadzamy KARTĘ STAŁEGO KLIENTA. W tym miesiącu można wygrać bilety na Stare Dobre Małżeństwo lub Grzegorza Halamę Oklasky.

Wystarczy tylko przyjść kilka razy do naszego kina. 

- Karta Stałego Klienta jest bezpłatna i jest dostępna w kasie kina Światowid od jutra - mówi Emilia Robak z elbląskiego „Światowida". - Widzowie naszego kina są naszymi stałymi klientami, którym chcemy w ten sposób podziękować za to, że korzystają z naszej oferty.

System ten ma premiować zakup biletów do kina „Światowid" punktami - za każdy zakupiony bilet na karnecie otrzymywać będziemy pieczątkę. Po uzbieraniu sześciu, kartę można wymienić na bezpłatny bilet do kina. Karta taka będzie imienna i po wykorzystaniu całej - wymieniona na kolejną.

To jednak nie wszystko.

- Ponadto raz w miesiącu spośród numerów identyfikacyjnych wszystkich wydanych kart wylosujemy jeden, który umożliwi właścicielowi karty uczestnictwo w imprezie odbywającej się w bieżącym miesiącu w CKiWM Światowid - kontynuuje Emilia Robak. - A może to być zarówno koncert, jak i występ kabaretu, które już niebawem będziemy organizować. Warto się więc pospieszyć.

Akcja promocyjna ważna jest do momentu odwołania przez kierownictwo Kina Światowid.

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Zobacz również

Zapisz się do newslettera