Pomóż - warto być za!

W czwartek, 8 listopada o godzinie 12.00, w CKiWM „Światowid" odbyła się konferencja prasowa promująca projekt Stowarzyszenia JANTAR - „Wsi spokojna, wsi wesoła...".

Projekt ten został zgłoszony do konkursu „Warto być za!" ogłoszonego przez Kompanię Piwowarską. „Wsi spokojna, wsi wesoła" walczyć będzie z piętnastoma innymi projektami z całej Polski w finale ogólnopolskiego konkursu.

By projekt Stowarzyszenia JANTAR otrzymał dofinansowanie w wysokości 100 tys. zł musi on otrzymać tak dużo głosów, by znaleźć się w pierwsze trójce spośród sześciu finałowych miast w naszej kategorii konkursowej.

Są różne sposoby by zagłosować. Pierwszym jest sms o treści WARTO11 na nr 7138. Swój głos można też oddać poprzez stronę internetową - wystarczy kliknąć na stronie http://warto.eu/fundacja_jantar.php?glos=11

Tym, którzy kupują prasę lokalną proponujemy wysłanie kuponu z Dziennika Elbląskiego, który pojawi się w wydaniach 21 i 23 listopada, a także z bezpłatnej gazety Nasz Elbląg z dnia 22 listopada.

Kupony te z tytułem „Wsi spokojna, wsi wesoła...", a także nazwą organizatora, którym jest Stowarzyszenie „Jantar" wysłać należy pod adres:Profile sp. z. o.o.Ul. E. Drużbackiej 1302-622 Warszawa

W kopercie jednak nie może być więcej jak pięć kuponów.

Jeszcze innym sposobem na oddanie głosów jest głosowanie w ramach akcji „Firma jest za", „Urząd jest" i „Szkoła jest za", do organizacji których "Jantar" serdecznie zaprasza.

Do jednej z tych akcji przyłączyli się pracownicy CKiWM „Światowid". W holu głównym Centrum zostały wysłane smsy o treści WARTO11.

Zobacz również

Zapisz się do newslettera