Kup dziś Dziennik Elbląski!

Jeśli chcesz pomóc dzieciom z terenów wiejskich - kup Dziennik Elbląski.

Akcja aktywizowania lokalnej społeczności do oddawania głosu na projekt, jaki może być dla niej realizowany, polega na zaanagżowaniu w głosowanie. Stowarzysznie "Jantar" - autor programu "Wsi spokojna, wsi wesoła" - prosi więc o oddawanie głosów.

Są różne sposoby, by zagłosować. Pierwszym jest sms o treści WARTO11 wysłany na nr 7138. Swój głos można też oddać poprzez stronę internetową - wystarczy kliknąć na stronie http://warto.eu/fundacja_jantar.php?glos=11.

W najbliższym czasie będzie można też zagłosować za pomocą kuponów, które pojawią się w Dzienniku Elbląskim w wydaniach z 21 i 23 listopada oraz bezpłatnej gazecie Nasz Elbląg z dnia 22 listopada.

Im więcej ich zbierzemy, tym większa szansa, że będzie można pomóc - w naszym porzypadku dzieciakom z terenów wiejskich.

Kupony z wpisanym tytułem „Wsi spokojna, wsi wesoła...", a także nazwą organizatora, którym jest Stowarzyszenie „Jantar" można przynosić do pok. 38 (II piętro CKiWM) lub wysyłać pod adres:Profile sp. z. o.o.Ul. E. Drużbackiej 1302-622 Warszawa

W kopercie jednak nie może być więcej jak pięć kuponów.

Prosimy o pomoc!

Autor: J.Kozłowska-Dyrla

Zobacz również

Zapisz się do newslettera