Wystawy w Światowidzie

Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid" zaprasza na najbliższe wystawy.

Wystawy jakie zobaczyć można w lutym i marcu: 

- 25.02 godz. 19.00- multimedialna wersja wystawy pt. "Alementarz" grupy Łódź Kaliska w ramach "Tygodnia z Rzeczpospolitą". sala kameralna kina „Światowid".

Wystawa będzie mieściła się w Galerii Nobilis i przedstawiać będzie ok. 50 plansz, na których widzimy plastikowe manekiny, analizujących znaczenia angielskich słów rozpoczynających się na literę "A", każda plansza składa się z ilustracji i opisu słownego, czyli użycia pojęcia w kontekście.

- Do 13 marca autorska wystawa Bartłomieja Kownackiego. Galeria Nobilis Tematyką prac jest akt, erotyka i kobieta. Jest ona przeznaczona dla osób, które ukończyły 18 lat.

- 6 marca - 13 marca, pt. "Marta" w holu na I i II piętrze CKiWM "Światowid" Wystawę fotografii autorstwa Aleksandra Martuszewskiego oglądać można w holu na I i II piętrze CKiWM "Światowid". Bohaterką fotografii będzie kobieta o imieniu Marta stąd tytuł wystawy.

- 13.03 do końca kwietnia wystawa Krzysztofa Rećko - Rapsy. Galeria Nobilis Wystawa ta jest podsumowaniem 20 lat twórczości artysty. Jego prace oglądać można w Niemczech, Holandii, Szwecji, Danii, Austrii, Włoszech, Francji i Anglii.

- 14.03 do końca kwietnia godz. 18.00 "Kartki z podróży - Bhutan ". Hol CKiWM "Światowid" Wystawa fotografii pani Krystyny Olechnowicz. Dokumentacja fotograficzna podróży po Butanie.

Autor: M.M

Zobacz również

Zapisz się do newslettera