O poprawie relacji międzyludzkich

Centrum Kultury ,,Światowid" zaprasza już dzisiaj (5 maja) o godz. 19:00 do sali kameralnej kina, na kolejny wykład o filozofii Kalos Kaghatos. Tym razem tematem spotkania będą relacje międzyludzkie.

Jak zachować równowagę między tym, czego się pragnie dla siebie, a oczekiwaniami innych osób? Jak dawać szczęście innym nie tracąc zadowolenia z własnego życia? I wreszcie jak kochać i być kochanym w czasach upadku podstawowych wartości? Takie pytania zadaje sobie wielu z nas.

Należy jednak pamiętać, że jeżeli człowiek, chce obdarować kogoś miłością, musi być kochanym. Z kolei, aby być kochanym, trzeba najpierw pokochać innych i tu się koło zamyka.

W tym momencie trzeba postawić sobie pytanie zasadnicze, czy potrafimy wejść do tego kręgu i zmienić swoje życie, w taki sposób, aby bardziej pokochać i być po prostu kochanym?

Wszyscy ci, którzy chcieliby dowiedzieć się, jakie rozwiązania dotyczące poprawy relacji międzyludzkich proponuje filozofia Kalos Kaghatos, mają szansę wziąć udział w wykładzie. Spotkanie, które poprowadzi Bogusław Tołwiński, przeznaczone jest także dla tych ludzi, którzy chcieliby pogłębić swoje dotychczasowe relacji z osobami bliskimi, ale także z całym światem.

Zobacz również

Zapisz się do newslettera