Coś dla przyszłych mam

Stowarzyszenie Jantar i Centrum Kultury Światowid zapraszają przyszłe mamy do udziału w projekcie "Mamusie na maxa! - program wsparcia kobiet oczekujących na narodziny dziecka". Już jutro (18 września) warsztaty plastyczne.

„Mamusie na maxa” to cykl spotkań zrealizowanych z myślą o Tobie, przyszła mamo!!!! Masz huśtawkę nastrojów? Obawiasz się zmiany swojego wyglądu w ciąży? Czujesz strach, że nie dasz sobie rady jako matka? Twój partner Cię nie rozumie? Przyjdź do nas, sprawimy, że będziesz czuła się wspaniale!

Nasz projekt to atrakcyjna, nowoczesna, oferta artystyczna, edukacyjna i terapeutyczna dla przyszłych mam. To możliwość do swobodnego dzielenia się swoimi emocjami z innymi kobietami oraz swymi życiowymi partnerami!

Oferujemy Wam BEZPŁATNIE:

- przegląd filmowy w kinie Światowid „Będziemy mieli dziecko” - warsztaty masażu (dla kobiet w ciąży i ich partnerów) - zajęcia plastyczne wykorzystujące techniki relaksacyjne pracy artystycznej - koncert fortepianowy - relaksacyjne i terapeutyczne właściwości muzyki - sesję fotograficzną pn. „Oczekiwanie - pierwsza lekcja miłości” -  spotkanie z fotografem i wizażystką oraz sesja fotograficzna - seminarium „W oczekiwaniu na dziecko - problemy i potrzeby przyszłych matek”

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca, zatem zapraszamy przyszłe mamy do udziału w projekcie.

Najbliższe spotkania odbędą się w CKiWM Światowid:

18 WRZESIEŃ GODZ. 17.00 - WARSZTATY PLASTYCZNYE (malowanie na szkle, temat prac „ozdoby pokoju dziecinnego”);

28 WRZESIEŃ GODZ. 17.00 -  KONCERT FORTEPIANOWY Marty Osowskiej;

28 WRZESIEŃ GODZ. 18.00 - SESJA FOTOGRAFICZNA. 

Zapisy prowadzą: Aleksandra Dworzyńska pod numerem tel. (055) 611-20-56, 50 fax (055) 611-20-60, email:aleksandra.dworzynska@swiatowid.elblag.pl oraz Aleksandra Bednarczuk pod numerem tel.  055 611 20 59, email: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl

Patronat Honorowy nad projektem objęła Elżbieta Gelert, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Projekt finansowany jest ze środków Grupy AXA w ramach programu "AXA - Wspieramy mamy".

Zobacz również

Zapisz się do newslettera