O edukacji przedszkolaka

Wczoraj w Galerii Nobilis Centrum Kultury „Światowid" odbyła się konferencja pn. „Edukacja z pomysłem - teoria w praktyce". 

Konferencję rozpoczęła Pani Ewa Tomczyńska – starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Elblągu, która mówiła o wczesnej edukacji, która ma fundamentalne znaczenie dla dalszych etapów życia dziecka.

Następnie uczestnicy spotkania wzięli udział w ciekawych wykładach, prezentacjach i konsultacjach. Przedstawicielki elbląskich przedszkoli specjalnych i niepublicznych przedstawiły innowacyjne rozwiązania w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. 

Następnie swoje prezentacje przedstawiły Alicja Guła i Marlena Szwemińska. Na zakończenie konferencji Karolina Witkowska, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Elblągu opowiedziała uczestniczkom spotkania o prowadzonych przez siebie warsztatach pn. „Przedszkole w szkole”.  

Już wkrótce radiowe rozmowy na www.eswiatowid.pl. 

Organizator konferencji: Warmińsko – Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu. Współorganizator – Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid” w Elblągu.

Zobacz również

Zapisz się do newslettera