DKF: Brat

Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. 

Bracia Daniel i Julio wychowują się w slumsach Caracas, jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie. Tam nauczyli się twardych zasad życia i… gry w piłkę. Julio jest kapitanem miejscowej drużyny La Ceniza, urodzonym przywódcą. Daniel zaś szybko biega i znakomicie strzela gole. Choć bardzo się różnią, obaj wierzą w to, że dzięki piłce nożnej wyrwą się ze świata pełnego biedy i przemocy. Szansa pojawia się już wkrótce - podczas jednego z meczów utalentowani chłopcy wpadają w oko selekcjonerowi najlepszej drużyny w mieście - Caracas FC i zostają zaproszeni do wzięcia udziału w eliminacjach do zespołu.

Niespodziewanie jednak dochodzi do tragedii, która wystawia na próbę ich braterską miłość i może pogrzebać marzenia o lepszym życiu. Podczas najważniejszego meczu Daniel i Julio będą musieli zdecydować, co naprawdę się dla nich liczy: piłka, rodzina czy zemsta.

Film „Brat”w kinie  “Światowid” w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego im. Andrzeja Munka w czwartek, 13 września o godz. 19.00.Cena biletu: 8 zł.  Rezerwacja: 55 611 20 68, 76 i szczegółowy repertuar: http://kino.swiatowid.elblag.pl/

Reżyseria: Marcel RasquinGatunek: DramatProdukcja: Wenezuela 2010Obsada: Eliú Armas, Beto Benites, Gonzalo CuberoCzas trwania:97 min.Opis: dystrybutor filmu

Zobacz również

Zapisz się do newslettera