Film: Millerowie

Jedna fałszywa żona, dwoje przyszywanych dzieci, do tego ogromny, błyszczący kamper – jak zakończy się misterny plan przemytu ułożony przez Davida? O tym można będzie się przekonać od najbliższego piątku w kinie Światowid. Komedia „Millerowie” od 23 sierpnia.

David Burke (Sudeikis) jest pomniejszej klasy dealerem marihuany. Jego klientami są kucharze, matki, ale nie dzieci — ma przecież skrupuły. Co więc mogło pójść źle? Wiele rzeczy. Woląc z oczywistych powodów trzymać się w cieniu, na własnej skórze odczuwa, że żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie. Kiedy próbuje pomóc nastolatkom z sąsiedztwa, napada na niego trzech bezdomnych punków, którzy kradną mu towar i pieniądze, przez co staje się dłużnikiem swego dostawcy, Brada (Ed Helms). Aby zacząć od nowa — i zachować zdrowie, a pewnie też życie — David musi stać się przemytnikiem narkotyków na dużą skalę i sprowadzić z Meksyku najnowszą dostawę Brada. Z pomocą swoich sąsiadów: cynicznej striptizerki Rose (Aniston), niedoszłego klienta Kenny’ego (Will Poulter) oraz sprytnej, znającej życie ulicy nastolatki Casey (Emma Roberts) obmyśla niezawodny plan. Jedna fałszywa żona, dwoje przyszywanych dzieci, do tego ogromny, błyszczący kamper – i w święto 4 lipca „Millerowie” kierują się na południe od granicy. Z pewnością zakończy się to z wielkim hukiem.

Wycieczka z "Millerami" to  jedna z lepszych ofert, jakie  kinowe biuro podróży ma dla widzów w te wakacje. Film połączy fanów sensacji spod znaku "Breaking Bad", nieprzyzwoitego humoru a la  "Kac Vegas" oraz pośladków Jennifer Aniston. Dodatkowo zadba o trening naszych mięśni brzucha skuteczniej niż porady Ewy Chodakowskiej.

Łukasz Muszyński, Filmweb

 Film „Millerowie” w kinie Światowid od 23 sierpnia do 5 września. Cena biletu: 12 i 14 zł. Rezerwacja i zakup biletów on-line na stronie: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/. Szczegółowy repertuar: http://kino.swiatowid.elblag.pl/.

 

Reżyseria: Rawson Marshall ThurberScenariusz: Steve Faber, Bob Fisher, Sean Anders, John MorrisObsada: Jennifer Aniston, Jason Sudeikis, Emma Roberts, Will Poulter, Ed HelmsProdukcja: USA, 2013Czas trwania: 110 minOpis: dystrybutor filmu

Zobacz również

Zapisz się do newslettera