DKF: Opowiedzieć świat w minutę

Próbowaliście kiedyś opowiedzieć jakąś historię w minutę? Przekazać emocje. Zadbać o to, żeby był początek, środek i zakończenie. Młodzi twórcy filmowi spróbowali. Efekty będzie można obejrzeć w kinie "Światowid" w najbliższy czwartek, w ramach Festiwalu Filmów i Form Jednominutowych. Wstęp bezpłatny.

Festiwal Filmów i Form Jednominutowych ma charakter ogólnopolski. W kinie "Światowid" odbędzie się w ramach DKF-u. Jak co roku będzie można obejrzeć najlepsze filmy, wyróżnione w konkursie.

- Czeka nas 45 minut różnych form filmowych,  odmiennych historii oraz mnóstwo ciekawych wizualnych wrażeń - opowiadają organizatorzy.

Jednominutówki powstały po to, by promować film jako jedną z form ekspresji i aby stworzyć przestrzeń dla młodych twórców poszukujących sposobu na zaprezentowanie własnej twórczości, również poza Internetem. Festiwal jest imprezą, która daje możliwość spotkania się w szerszym gronie miłośników filmu, podyskutowania o obejrzanych pracach.

Festiwal Filmów i Form Jednominutowych w kinie „Światowid”  21 listopada o godz. 19.00. Wstęp wolny. Szczegółowy repertuar: http://kino.swiatowid.elblag.pl/.

 

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera