Jak działa kino?

Na spotkaniu „Małego Dyskusyjnego Klubu Filmowego” - przy okazji projekcji filmu animowanego „Dom” - mali widzowie dowiedzą się, jak działa kino. Dzieci wyruszą na wycieczkę po kinie,  zajrzą  m.in. do pomieszczenia kinooperatora. To wszystko już 11 kwietnia o godz. 12.00 w Kinie „Światowid”.

- Uczestniczące w „Małym DKF” dzieci otrzymały książeczki, w których zbierają pieczątki potwierdzające obecność. Warto je zbierać, bo na stałych bywalców będą czekały upominki. – mówi Aleksandra Bielska z Kina „Światowid”.

Spotkania „Małego DKF-u” odbywają się raz w miesiącu. Na dzieci zawsze czeka nowa bajka i ciekawy prowadzący. Już 11 kwietnia mali widzowie obejrzą „Dom”, czyli animowaną komedię o ekscentrycznym przybyszu z kosmosu, który doprowadza wszystkich do szału swym wiecznym optymizmem, musi uciekać przed ścigającymi go przedstawicielami swej własnej rasy i ukrywa się na Ziemi. Tu zaprzyjaźnia się z wyjątkowo upartą kilkunastoletnią dziewczyną i wspólnie z nią musi ocalić naszą planetę przed kosmiczną inwazją.

Przed obejrzeniem bajki mali widzowie dowiedzą się, jak działa kino. Dzieci wyruszą na wycieczkę po kinie,  zajrzą  m.in. do pomieszczenia kinooperatora.Bilety na „Mały DKF” kosztują: 12 zł (ulgowy) i 14 zł (normalny).

Zobacz również

Zapisz się do newslettera