Wystawa Fotka miesiąca 2015

W najbliższy wtorek, 19 stycznia o godz. 18.00, w Centrum Spotkań Europejskich Światowid odbędzie się wernisaż wystawy Fotka Miesiąca 2015. Już 9. raz spotkamy się, żeby obejrzeć najładniejsze zdjęcia minionego roku zrobione przez Czytelników portElu. 

- Wśród nadesłanych w 2015 roku fotografii jest wiele interesujących prac, niestety – z przyczyn technicznych tylko część możemy pokazać na wystawie - mówią organizatprzy wystawy. -  Do zaprezentowania w CSE Światowid wybraliśmy ponad 70 fotografii autorstwa aż 30 miłośników "pstrykania". 

Konkurs Fotka miesiąca stanowi doskonałą promocję Elbląga i regionu - już po raz dziewiąty wydany został również kalendarz portElu z wybranymi zdjęciami z konkursu. Wszystkie zamieszczone w nim zdjęcia znajdą się na wystawie.

Tradycyjnie na tę okazję na wszystkich przybyłych na wernisaż czekał będzie pyszny tort. Pełnoletnich poczęstujemy również lampką wina i z dumą zaprezentujemy wystawę fotografii wybranych w konkursie.

- Zapraszamy Czytelników, autorów wszystkich (nie tylko wybranych w tym roku) fotografii. Zabierzcie ze sobą bliskich, rodzinę i znajomych. Liczymy na Waszą obecność - dodają organizatorzy.

Zapraszamy we wtorek, 19 stycznia o godz. 18 do CSE Światowid. Wystawę będzie można oglądać do końca lutego na I i II piętrze.

Zobacz również

Zapisz się do newslettera