DKF: Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham

Paweł Łoziński ponownie odsłania intymne relacje rodzinne. Co kryje się pod słowem „miłość”? Żyjąc często tworzymy z bliskimi więzi i węzły, które z czasem wydają się nam nie do rozsupłania. Film opowiada o dramacie dwóch kobiet, matki i córki związanych ze sobą trudnym, skomplikowanym uczuciem. Kluczowe dla bohaterek jest spotkanie z kimś trzecim, obcym - doświadczonym terapeutą profesorem Bogdanem de Barbaro. Film „Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham” w Kinie Światowid w ramach najbliższego Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Zapraszamy 1 grudnia (czwartek) na godz.19:00.

 

Ekstremalnie bliskie kadry (niezwykłe zdjęcia Kacpra Lisowskiego) wyłapują każdą emocję na twarzach kobiet. Jako widzowie jesteśmy świadkami napięć, łez, żalu i frustracji. Podglądamy sesje na przestrzeni kilku miesięcy i widzimy, jak ewoluuje relacja matki i córki. Ale przecież to, co dzieje się za drzwiami gabinetu, powinno być owiane tajemnicą zawodową. Jak udało się Pawłowi Łozińskiemu złamać tę żelazną zasadę?

Gościem DKF-u będzie Joanna Kiedrowska, absolwentka kulturoznawstwa ze specjalnością audiowizualną Uniwersytetu Gdańskiego. Na tym samym uniwersytecie kontynuuje naukę na Filologicznych Studiach Doktoranckich. Swoją pracę doktorską opiera na badaniach dotyczących kultury i systemu produkcji filmów w Polsce. Jej opiekunem naukowym jest prof. UG, dr hab. Paweł Sitkiewicz. Jest członkiem Pracowni badań produkcyjnych i Nowej Historii Kina UG. W ramach dodatkowej działalności zajmuje się pisaniem recenzji i prowadzeniem wywiadów z filmowcami dla festiwalu Dwa Brzegi.

czas trwania: 1 godz. 16 min

reżyseria: Paweł Łoziński

scenariusz: Paweł Łoziński

gatunek: Dokumentalny

produkcja: Polska

Cena biletu: 10 złotych

 

Projekt pn. Dyskusyjny Klub Filmowy im. Andrzeja Munka w Kinie Światowid w Elblągu odbywa się przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Filmoteki Narodowej.

 

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30.Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl

Zobacz również

Zapisz się do newslettera