RE-WIZJE | Konkurs grantowy dla organizacji pozarządowych

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, zaprasza organizacje pozarządowe z województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w programie grantowym RE-WIZJE.  Program ma na celu wsparcie inicjatyw kulturalno-społecznych z zakresu nowych mediów i audiowizualiów. Na zgłoszenia czekamy do 5 listopada 2021 r. Program prowadzi Inkubator Przedsięwzięć Kulturalnych CSE „Światowid” w Elblągu.

Świat mediów i szeroko rozumianych audiowizualiów, należą obecnie do najszybciej rozwijających się sektorów na świecie. Dynamiczny rozwój rynku medialnego – zwłaszcza jego cechy kulturotwórcze, aktywizujące współczesnego humanistę – oraz rola komunikacji medialnej wpływają bezpośrednio na jakość życia społeczno-kulturalnego i politycznego nowoczesnego społeczeństwa. Propozycja obszaru pojawiła się w naszej ofercie wspierania tego typu inicjatyw ze względu na szeroki wachlarz możliwości prezentacji i działań kulturotwórczych w sektorze mediów i sztuk audiowizualnych. Główny atut obszaru to gruntowna interdyscyplinarna edukacja z pogranicza wielu dziedzin sztuki, kultury, ale także biznesu.

Działania, które wspieramy to: przedstawianie treści kultury i sztuki poprzez nowe media lub z ich wykorzystaniem, widowiska, spektakle, działania audiowizualne, tworzenie wykładów, warsztatów, spacerów z wykorzystaniem nowych mediów, tworzenie projektów cyfrowych, działa sztuki nowych mediów, digitalizacja dziedzictwa wizualnego, itp. Działania powinny zakończyć się do 10.12.2021. Nie wspieramy wszelkiego rodzaju zakupów.

Pula środków przeznaczona do wsparcia to 7 000 zł.

Więcej informacji, regulamin oraz wniosek znajdują się do pobrania w plikach poniżej. Zapraszamy!

Pliki do pobrania

 • pdf

  1. RE-WIZJE 2021 INFORMACJE.pdf

  pobierz
 • pdf

  2. RE-WIZJE 2021 REGULAMIN PROGRAMU GRANTOWEGO.pdf

  pobierz
 • doc

  3. UPROSZCZONA OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO.doc

  pobierz
 • docx

  4. UPROSZCZONA OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO.docx

  pobierz

Zobacz również

Zapisz się do newslettera