„Być kobietą!” w Światowidzie | Zaproszenie dla wystawców

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza instytucje, firmy, organizacje pozarządowe, a także osoby fizyczne do zaprezentowania się na evencie „Być kobietą!”. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 8 do 12 czerwca w CSE „Światowid” w Elblągu zaś stoiska będą dostępne w dniach 11 i 12 czerwca. Na zgłoszenia wystawców czekamy do 27 maja.

Event „Być kobietą!” jest wydarzeniem skierowanym dla wszystkich kobiet poszukujących inspiracji, motywacji, wiedzy, wsparcia, a przede wszystkim chwili dla siebie. Celem eventu jest na nowo wzbudzenie w przedstawicielkach płci pięknej dumy z bycia kobietą.

- Nasz event to niepowtarzalna okazja do poznania wartościowych kobiet, które mogą sobie wzajemnie pomóc i zainspirować do działania – mówią organizatorzy.

- Zależy nam na tym, aby podczas naszego eventu kobiety, które zatraciły swoją pewność siebie z różnych powodów oraz czują się w jakimś stopniu zaniedbane, przypomniały sobie, jak ważną role odgrywają w społeczeństwie i w życiu każdego mężczyzny – dodają organizatorzy.

- Jesteśmy przekonani, że nasze wydarzenie spotka się z pozytywnym odbiorem kobiet, instytucji, fundacji, organizacji pracujących dla kobiet, to różnorodne spojrzenie na zagadnienie związane z kobietami, to możliwość kreowanie nowych rozwiązań. Ważne jest, aby stwarzać miejsce, przestrzeń, agorę, do wymiany myśli, ścieranie się poglądów, wypracowywania konstruktywnych wniosków. Wymieńmy się doświadczeniami, wiedzą na temat potrzeb kobiet, dzięki temu możemy wspólnie wypracować optymalne standardy na potrzeby kobiety XXI wieku - dodają organizatorzy.

- W evencie mogą brać udział przedsiębiorcy, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne, których oferta obejmuje w szerokim zakresie propozycję produktów i usług dla kobiet. Do udziału w evencie szczególnie zachęcamy przedstawicieli następujących dziedzin: zdrowie, uroda i styl, pasje i zainteresowania, kulinaria – informują organizatorzy

- Podczas eventu płeć piękna będzie mogła skorzystać z warsztatów, pokazów, prelekcji, dyskusji tematycznych i spotkań z kobietami sukcesu. Temu wszystkiemu będą towarzyszyć prezentacje firm, których oferta skierowana jest do kobiet – zapowiadają organizatorzy.

Opłata za stoisko (stół) dla Wystawcy, który planuje sprzedaż produktów/usług i/lub promocję oferty wynosi 35 zł. Przewidujemy bezpłatne stoisko dla Wystawcy, który będzie oferował bezpłatne usługi (np. makijaż, masaż, porady prawne itp.). Warunkiem ubiegania się o bezpłatne stoisko jest deklaracja w Formularzu zgłoszeniowym, że wystawca nie będzie czerpał korzyści materialnych z prezentowanych w trakcie trwania wydarzenia produktów i usług.

Zgłoszenia przyjmowane są do 27 maja. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne poniżej. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. (55) 611-20-59 lub poprzez e-mail: dagmara.behrendt-nowicka@swiatowid.elblag.pl

Termin i miejsce: 11-12.06.2022 r., godz. 11.00-17.00, hol główny, hol dolny (CSE „Światowid” w Elblągu).

Pliki do pobrania

  • pdf

    Regulamin i formularz zgłoszeniowy.pdf

    pobierz

Zobacz również

Zapisz się do newslettera