Piękny Światowid

Nie od dziś wiadomo, że w „Światowidzie" płeć piękna jest rzeczywiście atrakcyjna (nie ujmując oczywiście kolegom). Potwierdzeniem tego jest udział Marleny, naszej stażystki, w wyborach Miss Ziemi Elbląskiej.

Marlena Sochaczewska ma 20 lat, od czerwca ubiegłego roku odbywa staż u Pełnomocnika Dyrektora ds. Organizacji Pozarządowych. Zajmuje się organizacją przedsięwzięć kulturalnych i integracyjnych dla osób niepełnosprawnych i wolontariuszy, a ostatnio spróbowała także swych sił w pisaniu projektów. Jest autorką pomysłu, jaki ma być realizowany w ramach projektu „Kreatorzy", a polegającego na organizacji m.in. warsztatów z autoprezentacji, wizażu i tworzenia biżuterii (projekt obejmował będzie także inne dziedziny sztuki, m.in. teatr, a Marlena ma zagrać także w spektaklu na zakończenie programu).

Od października planuje zostać studentką resocjalizacji.Wracając jednak do tematu jej kandydowania na Miss Ziemi Elbląskiej - Marlena jest wysoką, czarnowłosą i niebieskooką pięknością o gołębim sercu (typ Królewny Śnieżki, choć niektórym kojarzy się bardziej z Pokahontas :) ). I tu informacja dla męskiej części - jest wolna i lubi.... piłkę nożną!!! Czyż nie cudowne połączenie? Głosujcie na nią w wyborach, jakie odbędą się 3 marca 2007 roku.

Autor: J. Kozłowska - Dyrla

Zobacz również

Zapisz się do newslettera