
W miniony piątek, 7 grudnia, elbląski zespół tańca nowoczesnego Hipnotic III wziął udział w Word Dance Week w Mikołajkach, gdzie zajął II miejsce.
Festiwal taneczny w Mikołajkach trwał od 5 do 9 grudnia, a wzięło w nim udział 150 klubów z 13 państw.
Hipnotic III z Elbląga wystąpił z choreografią, która stworzona została zaledwie miesiąc temu, a już przyniosła pierwszy sukces.
Twórcą układu jest Leszek Cichocki - trener i choreograf Mistrza Polski w Disco Dance - zespołu Reliese z Otwocka, który gościł w Centrum Tańca „Promyk" od 9 do 11 listopada tego roku. Nasz gość w ciągu kilku dni zaprezentował elbląskiej grupie układ, z którym wystąpili podczas tegorocznego Światowego Tygodnia Tańca.
Szansę na nowy układ dostał także zespól Hipnotic I. Szkolenie rozpocznie się już w najbliższy piątek, 14 grudnia i potrwa do niedzieli, 16 grudnia.
Autor: M.M