Zajęcia fotograficzne

Kurs fotografii

Na podstawowym kursie miesięcznym nauczysz się, jak zrobić dobre zdjęcie oraz poznasz elementy obróbki fotografii w programach graficznych. To pozwoli ci świadomie podejść do własnego warsztatu twórczego i wykorzystać potencjał, który w tobie drzemie. Podstawą naszych zajęć jest praktyczne wykorzystanie wiedzy dotyczącej tworzenia kompozycji, roli światłocienia w budowaniu klimatu zdjęcia. Wszystko po to, by móc uchwycić rzeczywistość w formę kadru i nadać jej nieprzeciętny wymiar. Nauczysz się, na jakie aspekty zdjęcia należy zwracać uwagę, by było ono nieprzeciętne i odzwierciedlało dokładnie to, co chciałeś uchwycić.

Zajęcia odbywają się w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu raz w tygodniu od godz. 17.00 do 20.00.Kurs rozpocznie się 4 września, a skończy 25 września.W sumie odbędą się 4 spotkania po 3 godz., czyli 12 godzin zajęć praktycznych.

Całkowity koszt kursu wynosi 690 zł. Zgłoszenia przyjmujemy do pod numerem telefonu 694-155-665 lub ze strony www.10pracownia.pl. (kursy i szkolenia).

Prowadzący: Artur Kalinowski ukończone: m.in. Akademicki Kurs Typografii w Warszawie (2011) oraz Akademia Fotografii w Warszawie - Dyplom Akademii (w roku 2011).

 

Zapisz się do newslettera