Forum Debaty Publicznej z kandydatami na prezydenta

Związek  Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Elblągu oraz Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zapraszają na debatę „Edukacja – wspólne dobro”. Odbędzie się ona w ramach Forum Debaty Publicznej już 5 listopada o godz. 16 w dużej sali Kina Światowid.

- Celem spotkania jest przedstawienie perspektyw rozwoju elbląskiej oświaty w kontekście jakości edukacji, szans absolwentów elbląskich placówek oraz szeroko rozumianego rynku pracy mówi Małgorzata Sowicka z Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu, która będzie moderatorem debaty. – Zaproszenia rozesłaliśmy do wszystkich kandydatów na prezydenta Elbląga.

Wstęp na debatę jest wolny.

- Zapraszamy mieszkańców, pracowników oświaty, dyrektorów szkół i placówek oświatowo-wychowawczych, a także rodziców oraz wszystkich zainteresowanych jakością kształcenia naszych dzieci - dodaje Małgorzata Sowicka.

Debata będzie podzielona na dwie części. W pierwszej, kandydatom pytania będą zadawali organizatorzy, w drugiej części – kandydaci będą odpowiadali na pytania publiczności. Pytania można także przesyłać drogą mailową na adres: sylwia.warzechowska@swiatowid.elblag.pl

Forum Debaty Publicznej po raz pierwszy w „Światowidzie" zorganizowane zostało w 2007 roku. To cykl spotkań dla elblążan, którzy chcą dyskutować na nurtujące ich problemy, a jednocześnie są w tych dyskusjach otwarci na poglądy i stanowiska innych osób. To okazja do rozmów z politykami, liderami organizacji i naukowcami.

Zobacz również

Zapisz się do newslettera