Przyjdź na spotkanie z Hołowczycem

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem ze sportowcem, a od niedawna eurodeputowanym Krzysztofem Hołowczycem informujemy, że przyjął on zaproszenie do Forum Debaty Publicznej, które organizowane jest przez CKiWM "Światowid".

Przypominamy, że Forum Debaty Publicznej to inicjatywa "Światowida" mająca na celu zwiększenie aktywności społeczności naszego miasta wobec wydarzeń, które dotyczą nas wszystkich.

- Na Forum Debaty Publicznej nie tylko słucha się propozycji kształtowania otaczającej rzeczywistości, ale można przedstawić własną, która być może poprawi warunki naszego życia - mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CKiWM „Światowid". - Chcemy współtworzyć społeczeństwo obywatelskie, dlatego zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tego typu przedsięwzięciach.

Termin przyjazdu Krzysztofa Hołowczyca do Elbląga jest w trakcie ustaleń. Znana jest już natomiast tematyka spotkania.

- Podczas spotkania nasz gość opowie elblążanom na czym polega praca eurodeputowanego i przedstawi najbliższe perspektywy rozwoju naszego regionu - informuje Marta Mrozowska ze „Światowida". - Ponadto podzieli się ze swoimi słuchaczami propozycjami zwiększenia bezpieczeństwa na drogach oraz powie o planach związanych z karierą sportową. Być może Krzysztof Hołowczyc zdradzi także swój "złoty środek" na połączenie pracy polityka z karierą sportową.

Autor: M.M., J.K-D.

Zobacz również

Zapisz się do newslettera