Kolej nadzalewowa - zadaj pytanie!

Co stało się z malowniczą koleją nadzalewową i co w tej sprawie należy zrobić - nad tym problemem pochylą się goście i uczestnicy piątkowego Forum Debaty Publicznej w Elblągu. Zapraszamy do zadawania pytań gościom - za naszym pośrednictwem.

Dyskusje na Forum mają otwarty charakter i każdy może wziąć w nich udział.

O ożywieniu kolei nadzalewowej będą mówić i odpowiadać na pytania publiczności: prof. Bożysław Bogdaniuk z Politechniki Gdańskiej oraz Grzegorz Nowaczyk, członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Debatę poprowadzą: redaktor naczelny www.portel.pl Piotr Derlukiewicz i Agnieszka Jarzębska, redaktor naczelna www.eswiatowid.pl.

Zapraszamy na to spotkanie - i zapraszamy do zadawania pytań gościom. Pytania prosimy przesyłać na adres: redakcja@eswiatowid.pl

Debata rozpocznie się w piątek, 19 września, o godz. 16.30, w sali kameralnej kina Światowid.

Jak już informowaliśmy, tego samego dnia Światowid uroczyście rozpocznie nowy rok kulturalny – będą Drzwi Otwarte w pracowniach artystycznych, a wieczorem m.in. koncerty  zespołów: Leszcze i Horpyna. To wydarzenie będzie też połączone z uroczystościami z okazji 10-lecia ustawy o samorządzie wojewódzkim.

AJ

Zobacz również

Zapisz się do newslettera